Prefab kitchen polished black sparkle grey quartz stone countertop. . Our services is apostille services.

İstinat Duvarları

peyzaj aydınlatmasıMülkünüz için sahip olabileceğiniz en iyi peyzaj eklemeleri arasında istinat duvarları gelir. Mülkünüz bir eğimde kurulmuşsa veya dengesiz topraklara sahip bölgeleriniz varsa özellikle şiddetli yağışlar veya deprem meydana geldiğinde, bu gibi faktörler felâket olabilir.

QFS peyzaj olarak mülkünüzün her yerinde çeşitli yapılara koruma sağlayacak sağlamlığını koruyan duvarlar tasarlar ve inşa ederiz, bunun yanı sıra güzelliğini de geliştiririz. Daha fazla ayrıntı için şimdi bizi arayın.

Duvarların Korunması Fonksiyonları

Bir istinat duvarının en iyi bilinen fonksiyonu bir emniyet özelliği gibidir. Özellikle, yerçekimi, şiddetli yağmur, deprem ve benzeri birçok faktör nedeniyle kazara toprakların aşınmasını engeller. Bir istinat duvarı da, çoğunlukla düz olmayan eğimli alanlarda olmak üzere, iki farklı yüksekliğe ait toprağı bağlar.
Bir çok istinat duvarı, mühendislik ve yol yapımı, tarım, mülk geliştirme, peyzaj ve diğer pek çok alanda belirli amaçlara hizmet eder. Peyzajda, istinat duvarı genellikle iki ana işleve sahiptir: toprak tutma ve estetik arttırma. Eviniz veya mülkünüz gevşek veya dengesiz bir toprak olan bir eğim veya engebeli alana yakınsa, mülkünüzün ve yapılarının zarar görmesini önlemek için bu alanın etrafında bir istinat duvarı sistemi kurulması önemlidir. Bu esnada, güzel yapılmış bir istinat duvarı, dekoratif özelliklere sahip çeşitli malzemeler kullanılarak yapılabileceğinden, herhangi bir mülkün genel görünümünü iyileştirebilir.

Dayanıklı Duvarlarımızın Kalitesi

QFS peyzaj Dizayn da, olağanüstü yapı ve güzelliğinde istinat duvarları tasarlıyor ve yaratıyoruz. Üstün beton bloklar kullanarak, inşa ettiğimiz istinat duvarlarının ömür boyu süreceğini garanti ederiz. Bu bloklar, kurulumu kolaydır, dayanıklıdır ve çok esnek dizayn edilmiştir. Beton blokların yanı sıra istinat duvarınızın ana malzemesi olarak tuğla veya taşlar da kullanabiliriz.
dış mekan aydınlatmaDuvarları Korurken Bu arada, yetenekli tasarım ekibimizin yardımıyla, tasarım fikirlerinizi, kişisel zevkiniz hakkında çok şey konuşan çarpıcı bir istinat duvarına dönüştürebiliriz. Malzemelere ve tasarıma gelince size mümkün olan en fazla esneklik vereceğiz, böylece gerçekten kişiselleştirilmiş bir yapıya sahip olabilirsiniz.
Gerçekten ve gururla kendinize ait çağıracak çarpıcı istinat duvarları istiyorsanız lütfen bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bu açık yapıları tasarlayan ve inşa eden tecrübemizle, mülkünüzün toprak erozyonundan kaynaklanan hasarlardan korunmasını sağlayacak, estetik olarak üstün ve dayanıklı duvarlara sahip olduğunuz garanti edilmektedir. Esnek fiyatlarımızla, bütçenize bağlı olarak ihtiyacınız olan profesyonel peyzaj yükleme hizmetlerine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.>

Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .