Goji Cream العراق
otomatik sulama sistemleri  

Otomatik sulama sistemleri

Bahçenizde sulama hortumuna ve personele ihtiyaç duyulmadan, çim ve bitkilerinizin otomatik olarak ihtiyacı kadar su almasını sağlayan sistemdir, zaman rölesi sayesinde periyodik olarak otomatik sulama yapar , ilave edilecek yağmur ve nem sensorleri sayesinde , gereksiz sulama yapılmasını sağlayarak israfı önler . Sprinkler sistemiyle Yağmurlama Sulama Sistemi; su kaynağı, pompa, boru hatları, boru bağlantı elemanları, vanalar , kumandalar, sensorlar ve yağmurlama başlıklarından oluşur. QFS peyzaj, bahçe planlamanızı yaparken toprak özelliklerini inceliyor ve en uygun çözümleri sunuyor.
otomatik sulama sistemi
Otomatik Sulama Sistemi Faydaları :
  • Sulama zamanı ayarı ile % 100 verim sağlanır.
  • Bitkileriniz gerektiği kadar sulanır.
  • Yağmur sensörü gereksiz sulamayı önler.
  • Hortumla sulamaya göre %50 oranında su tasarrufu sağlanır.
  • Evinizden uzaktayken, Endişe etmezsiniz.
  • Sistemin otomasyonla kontrol edilmesi sonucu bitki stresi en az düzeye indirilmekte ve bakım işleri çok az bir işgücü ile karşılanabilmektedir.

Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .