http://www.qf2s.xyz/google99a224942f0deaaf.html QFS peyzaj bakım hizmetleri , Çim temini, çim serme gibi diger hizmetler ayam sv388 . nuubu deep cleansing foot pads Australia

peyzaj Bakımı ve diger hizmetlerimiz

Günümüz mülk yöneticilerinin sorumluluklarının büyük olduğunu biliyoruz. Güvenlik, bütçeleme ve talep eden kiracılarla zaman yönetimi, büyük bir odak noktası haline gelir. Bu sorunları azaltamayız, ancak bakım hizmetlerimizle peyzajınızı yönetmek için harcayacağınız süreyi azaltabilirsiniz.QFS peyzaj dış bakımınızın tüm yönlerini sürdürecek ve mülkünüzün durumuyla sizi güncel tutacak bir raporlama sistemi sunacaktır. Peyzajınızın sağlık durumunu izleyeceğiz ve aynı zamanda uzun vadede genel manzarayı nasıl geliştirebileceğiniz konusunda fikir edineceğiz.

QFS  ofis parkları, evleri,  dernekleri, kurumsal kampüsler, perakende alanları, sanayi parkları ve misafirperverliği korumak konusunda uzmanlaşmıştır.

Ayrıca çim serme hizmetlerimiz mevcuttur
Hizmetlerimiz - Teslimat Kamyonumuz ve forkliftimiz ile çim sunmaktayız. Teslimat ücreti, yolculuk başı olup kilometre mesafesine ve sipariş edilen palet sayısına dayanmaktadır. A

Hizmetlerimiz - Montaj
Kurulum
 çim Kurulum ekibimiz sizin için uygun olan bir zamanda çimlerinizi makul bir fiyata serebilir Sadece bizi arayın ve kaç metre kare kaplamak istediğinizi bize bildirin ve size telefonla doğru bir tahminde bulunalım. Kir işi veya eski ot gibi ek işler siteden temizlenmesi gerekiyorsa, işi yerinde görüp fiyat ve bilgi verecek bir uzman gönderelim.

     

Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .