kệ trung tải 4 tầng giá rẻ chất lượng . best10 nedir

Dış Mekan Yer Kaplamaları


zemin kaplama 1
Dış mekan Yer kaplaması 1
Kauçuk zemin kaplama
Kauçuk zemin kaplama
Zemin Kaplaması 3
Dış mekan Yer kaplaması 3
Granit Taş
Granit Taş

  Döşeme takımlarının kullanımı inşaat ve peyzaj işinde yeni değildir. Aslında, yüzyıllar önce uzmanlar tarafından kullanılmıştır ve bu malzemeleri kullanarak inşa edilen yapıların çoğu günümüzde hala mevcuttur. Hem iç mekan hem de dış mekan uygulamaları için mükemmel malzemelerdir.

  Evinizde aynı yapılara sahip olmak istiyorsanız, QFS peyzajı arayın. Hem iç hem de dış mekanlarda döşeme montajında yeterli deneyime sahibiz. Bunları evlerinizde veya peyzajınızdaki araç yolları, yürüyüş yolları, yaşanılan yerlerde, patika yollar ve diğer alanlarda kullanabilirsiniz.

Dogal Taşları Niçin Tavsiye Ediyoruz?

Sağladıkları en önemli faydaların bir listesi:

  • Tasarım esnekliği - Farklı paver renkleri, dokuları ve şekilleri, tasarımların ve desenlerin herhangi bir yüzeyde birleştirilmesini kolaylaştırır.
  • Sağlamlık ve dayanıklılık - Kaplama üniteleri yoğun olduğundan, aşırı yük altında bile kararlıdırlar. Hareket için, ısı ve don etkilerine karşı dirençli kalabilmek için yeterli alana sahip olurlar.
  • Onarım ve bakım - Onarılması daha kolaydır, çünkü zarar gören her bir ünite çevre birimleri rahatsız etmeden kaldırılabilir ve değiştirilebilir. Bakım söz konusu olduğunda, ihtiyacı olan tek şey düzenli süpürme ve ara sıra durulamaktır.
  • Emniyet - Kaplamalar ayrıca kaymaz tiplerde gelir ve bunlar genellikle havuzluklar gibi ıslak alanlarda kullanım için mükemmeldir. Her bir ünite arasındaki gözenekli derzler, su birikintilerini önleyen büyük bir drenaj sistemi olarak hizmet eder.

Tüm Döşeme İhtiyaçları İçin Harika

  Yer taşları, Katlar söz konusu olduğunda, her zaman ağır kullanıma ve darbeye dayanacak kadar dayanıklıdır. Bununla birlikte, herhangi bir odanın veya açık alanın estetik çekiciliğini artıran bir şeye ihtiyacımız olduğunu da unutuyoruz. Neyse ki, döşeme makinaları her iki kaliteyi de sunuyorlar.

Çevrenizle en iyi şekilde çalışacak bir tasarım veya renk düzenini kolayca bulabilirsiniz. Klasik Arnavut kaldırımı yollarını tercih ederek kurdurabilir ve kalbin istediği çağdaş desenlerde de tasarlanabilir. taş kaldırımlar, yollar, patikalar, yaşam alanları, bahçe basamakları, merdiven, kaldırımlar ve güzel zeminlere ihtiyaç duyan diğer alanlarda kullanılabilir.

Beklentilerinizin Ötesine Geçmek   QFS peyzaj dizayn da bir evin içinde ve dışında katların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Uzman tesisatçılarımız, bu tür projeleri ele alacak şekilde eğitilmiş ve sertifikalandırılmıştır, böylece her birimin en mükemmel şekilde yerleştirildiğinden emin olabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen üreticileriyle ortaklık kurduğumuzdan kurduğumuz döşeme malzemeleri konusunda eminiz. Bu ortaklıklar sayesinde, müşterilerimize yaşam tarzlarına ve kişisel zevklerine uyacak geniş bir renk yelpazesi, tasarım ve şekil sunabiliriz.

Mülkünüzdeki herhangi bir alana döşeme takmak istiyor musunuz? Tek yapmanız gereken bize bir telefon açmaktır. .

Sert peyzaj uygulamaları, zemin ve merdiven döşemelerini, duvar kaplamaları ve imalatlarını, spor tesisi yapımlarını, tartan ve kauçuk imalatlarını kapsar. Yürüyüş yolları, araç yolları, otopark uygulamaları, koşu parkurları, meydanlar ve çocuk oyun alanları seçilen sert zemin malzemeleriyle kaplanır ya da alt katmanları ile birlikte yeniden oluşturulur.

 

 

 


Zemin Kaplaması 5
Dış mekan Yer kaplaması 5
Bazalt Taşı
Bazalt Taşı Zemin
Zemin Kaplaması 7
Dış mekan Yer kaplaması 7
Zemin Kaplaması 8
Dış mekan Yer kaplaması 8
Zemin Kaplaması 9
Dış mekan Yer kaplaması 9
Arduvaz Taşı
Kayrak Taşı
Zemin Kaplaması 11
Dış mekan Yer kaplaması 11


Hizmetlerimiz!

Dikey Bahçe oluşturmak için kullanılan üç ana malzeme var; duvara 10 cm mesafe ile monte edilmesi gereken metal bir çerçeve, duvar ile bahçe arasındaki izolasyonu sağlayacak, duvarın ıslanmasını engelleyecek bir PVC plaka ve kısa köklü bitkilerin tutunacağı, poliamitten yapılmış, küflenmeye karşı dayanıklı keçe katman.

Bahçe Mobilyaları: Dış ortamlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler seçiniz. Öncelikle de bahçe mobilyası seçerken dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün seçildiğinden emin olunması gerekmektedir. Bahçe veya açık balkonlar toz toprak alabilen yerlerdir. Bu yüzden mobilyanın kolay temizlenebilmesi çok önemlidir.. Ahşap mobilyalarda daha pürüzsüz yüzeyler, plastik malzemelerde damarsız ve parlak yüzeyler tercih edilmez ise damarların ve pürüzlerin arasına dolacak tozlar daha yepyeni almış olduğunuz mobilyalarınızı eski ve kirli bir görüntü sergileyebilir.

Peyzaj : Bilimsel ve sanatsal ilkelerin ve teknolojinin kullanılması ile doğal ve kültürel çevrenin planlanması, tasarlanması ile oluşturulur.çevresel ve estetik kalitenin geliştirilmesi ile yaşayanlar için sağlıklı estetik bir mekanlar oluşturulur .